ücretsiz Sohbet Sitesi Hakkında

Sohbet odalarımız 2019 yılında kalite misyonuyla kurulmuştur.

Siz değerli ziyaretçilerimizin eğlenceli, keyifli ve uzun zaman geçirmesi amaçlanarak tasarlanmıştır.

Daha önce bir çok ücretsiz Sohbet sitesinin yönetiminde bulunan uzman kadromuz asayişi koruyarak bulunduğunuz ortamda rahatsız olmamanızı amaçlamaktadır.

Problem yaşadığınız durumlarda #OperHelp odasına giriş sağlayarak tüm yöneticilerimize soru yöneltebilir, bilgi alabilirsiniz.

Sohbete.Org Yönetimi / Hoş sohbetler dileriz.

Bilgilendirme

Sohbet platformumuza giriş sağlayacak kullanıcılarımız 18 yaşından büyük olmalıdır.

Sitemizde kesinlikle küfür, argo içerikli konuşulmamalı ve tartışmaya sebep olacak siyasi ya da futbol konuları açılmamalıdır.

Kurallara uymayan, uymamakta ısrar eden tüm kullanıcılarımız platformdan uzaklaştırılırlar.

Hatanız olmadığı halde banlandığınızı düşünüyorsanız OperHelp kanalında ki yöneticilerimiz ile görüşebilir. itiraz(at)sohbetkafe.com adresine e-posta aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sohbete nasıl başlarım?
Üst kısımda bulunan sohbete başla bölümüne rumuz yazarak, bağlan butonu aracılığıyla ya da Sohbete.Org tıklayarak hemem chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Sohbet Odaları Bedava mı?
Sohbet sitesine giriş yaparak ister odalarda ister kişilerin özellerinde yazışmak tamamen ücretsizdir.. Kuralların dışına çıkmadan istediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz.

Yaş Sınırı Mevcut mu?
Tabi ki. Maalesef 18 yaş altında ki kullanıcılar sitemizin sohbet kısmına giriş sağlayamazlar. Girişleri tespit edildiği taktirde ise yöneticilerimiz tarafından uzaklaştırılırlar.

Sitene Sohbet Ekle

Sitenize sohbet ekleyerek ziyaretçilerinizin bir arada olup sohbet etmelerini sağlamalarını istiyorsanız. Gerekli dosyaları Sohbete.Org indirebilirsiniz.